Unikátne bicykle

UNIKAT line je rada bicyklov, ktoré bežne nenájdete v katalógu žiadneho výrobcu bicyklov.

Líšia sa tým, že môžete mať bežne dostupný rám, ale s použitím úplne iných komponentov, ako ponúka priamo výrobca. Taktiež môžete mať nie až tak bežný rám s lakovaním a použitím bežných komponentov.

Týmto ušetríte nejaké to EURO, ale hlavne ušetríte veľa gramov na hmotnosti bicykla a wattov pri vašom šliapaní.

V poslednom rade môže UNIKAT LINE byť bicykel skladaný z rámu s individuálnym lakovaním a použitím iba tých najlepších komponentov ktoré sú na trhu. Tu už toľko € neušetríte, ale budete mať jedinečný bicykel, ktorý neuvidíte nikde inde na svete, iba u vás.

UNIKAT line je bicykel, stavaný podľa vašich predstáv. Je to bicykel, ktorý môže byť UNIKÁTNY, buď vo farbe, zákazkovom lakovaní alebo v použití iných komponentov. 

 

Čo stojí takýto UNIKAT line bicykel?
Na túto otázku Vám vieme odpovedať, až pokiaľ preberieme všetky body ohľadom výberu bicykla. Jedno je však jasné – môže ísť o najlacnejší jedinečný bicykel, ale aj o bicykel, kde nepoznáme žiadne limity.

 

Kde mi bicykel odovzdáte?
Je to na individuálnej dohode. Odovzdanie môže prebehnúť priamo u Vás doma alebo kľudne aj na Bratislavskom hrade.

 

Ako dlho budem čakať na svoj bicykel?
Záleží od použitia komponentov, náročnosti lakovania a grafickej prípravy. Zvyčajne to býva najneskôr do 8 týždňov.

 

Viete urobiť aj lakovanie bicykla, ktorý už vlastním?
Áno vieme urobiť aj zákazkové lakovanie už vašich zakúpených bicyklov. Termín zase závisí od náročnosti prác a vami zvolenej grafike.

 

Akou metódou lakujete?
V prvom rade sa nejedná u bicyklov o AIRBRUSH striekani. Lakovanie prebieha u špecialistu v Taliansku, ktorý používa špeciálne farby na lakovania. Hmotnosť bicykla sa nenavyšuje ako pri bežných farbách. Dokonca po lakovaní býva o nejaký ten gram nižšia.

 

Viete mi urobiť aj AIRBRUSH?
Žiaľ nie, pri tejto metóde nedokážeme zabezpečiť rovnakú hmotnosť rámu po lakovaní a ani to že grafika nepopraská na vašom ráme.

string(3976) ""