Ako GURU FIT SYSTEM ™ funguje ?

GURU Fit System umožňuje jazdcom všetkých vekových skupín a úrovní jazdenia aby našli svoj perfektný bike a svoju ideálnu pozíciu. Je to jediný systém na svete, ktorý umožňuje skúšať rôzne pozície bez potreby zosadávania, resp. ručných nastavovaní. Tento bike fitting funguje veľmi rýchlo a presne.

Zákazník tak získa:
– možnosť vyskúšať si bicykle/e-bicykle popredných svetových značiek a zistiť ako mu sedí ich geometria
– vyskúšať a vybrať si rôzne veľkosti bicyklov
– konzultovať výber rámu a veľkosti pred kúpou
– doladiť pozíciu už na existujúcom bicykle (presné parametre bicykla vieme zadať priamo do stroja)
– vytvoriť si svoju ideálnu jazdnú pozíciu bez ohľadu na obmedzenia bicyklov (čo znamená spríjemnenie jazdy, eliminácia bolesti, zníženie rizika úrazu, zvýšenie výkonu)

 

OTÁZKY A ODPOVEDE

Ako sa GURU Fit System od seba odlišuje od iných vhodných nástrojov / metód?
Na rozdiel od iných nástrojov GURU Fit System ™ je jediným systémom, ktorý je v súčasnosti k dispozícii – vytváranie precízneho prístupu k bicyklovaniu, ktorý je vybavený jednou konzistentnou metodikou (protokol FIST fit) spárovaným s nástrojom Ultimate Fit (DFU ™), ktorý je vybavený revolučným softvérom na poskytovanie prispôsobených výsledkov pre všetkých cyklistov (cestné, horské, cyklokrosové, triatlonové a rekreačné). Okrem toho je GURU Fit System ™ jediným systémom, ktorý vám umožňuje optimalizovať vašu jazdu na mnohých bicykloch v našom virtuálnom Warehouse ™ (modul Bike Finder ™) – a zároveň poskytuje maximálnu optimalizáciu výkonu vďaka snímaniu pohybu v reálnom čase analýza a Virtual Ride ™ (modul Optimization ™). Existuje veľa nástrojov a protokolov, ktoré sa dajú nájsť v celom motocyklovom priemysle – ale GURU prináša jediný komplexný systémový prístup k bicyklovaniu, ktorý vám poskytne najlepšie skúsenosti s bicyklovaním.

 

Systém GURU Fit System vyzerá tak, ako je postavený pre vážnych cyklistov – ako je systém GURU Fit System prínosný pre bežných jazdcov?
Zatiaľ čo GURU Fit System ™ sa môže javiť ako stroj vesmírneho veku, ktorý je navrhnutý výlučne pre cyklistov serióznosti holenia nohy, GURU Fit System ™ je v skutočnosti jediný fit systém, ktorý ponúka komplexné, presné fit fit moduly pre akékoľvek cyklista. Ostatné fit systémy sú navrhnuté výlučne na optimalizáciu jazdných polôh pre kolesá Road a Triathlon / Time Trial – a GURU Fit System ™ je jediný systém, ktorý dokáže poskytnúť najpresnejšie a najpodrobnejšie bicykle vhodné pre jazdcov na cestách, triatlonoch, bicykloch, horách a rekreáciu , Takže bez ohľadu na to, či jazdíte na promenáde alebo na strmom chodníku, GURU Fit System ™ môže ktokoľvek nájsť perfektný bicykel tak, aby vyhovoval vašim jazdným preferenciám.

 

Montáž na horských bicykloch je k dispozícii v systéme GURU Fit System – môžu horskí cyklisti využívať vhodnú jazdu na bicykli rovnakým spôsobom ako cyklisti?
Rozhodne! Rovnako ako cestujúci cestnej premávky hľadajú dokonalú rovnováhu pohodlia a efektivity na svojich kolesách, horskí cyklisti požadujú rovnakú úroveň presnej úpravy a dolaďovania svojej jazdeckej pozície, aby sa dostali do diaľky predtým, než narazia na chodník. Horskí cyklisti si zaslúžia viac ako obvyklé „vyzeráte ako médium“ alebo „ako sa cíti?“ pokiaľ ide o správne nasadenie. Modul GURU Fit System ™ Mountain Mount umožňuje jazdecom vyskúšať jednotlivé veľkosti a nastavenia kabíny, skôr než sa pneumatiky znečistia. Okrem toho funkcia naklonenia / poklesu jednotky GURU Dynamic Fit Unit ™ (DFU ™) umožňuje jazdcom vyskúšať si pozície podľa zmien v teréne – a pri použití simulácie s 18% gradientom bude mať pocit, že jazdíte (alebo dole) nejaký vážny terén! Takže namiesto hádania, ak ste stredné alebo veľké, GURU Fit System ™ umožňuje horským cyklistom skutočne nájsť ten najlepší bicykel, ktorý zodpovedá ich jazdnému štýlu.

 

Ako sa odlišuje dynamické prispôsobenie od ostatných metód?
Proces dynamického uchytenia je podrobný prístup k bicyklovaniu – ten, ktorý zahŕňa individuálne prispôsobenie vašej jazdeckej pozície, zatiaľ čo pedál na bicykli. Tento proces zabezpečuje, že každá zmena, ktorá sa urobí vo vašej jazdeckej pozícii, môže byť presne analyzovaná montérom a potvrdená jazdcom. Navyše, dynamické prispôsobenie vám umožňuje vytvoriť optimálnu pozíciu jazdy pre vaše potreby, na rozdiel od manipulácie s vašim fit pre splnenie parametrov konkrétneho motocykla. Bežné statické zásahy zahŕňajú umiestnenie daného bicykla na stacionárneho trénera. Tým sa eliminuje možnosť prechádzať individuálne zmeny polohy jazdy pri šliapaní – a takisto prinúti jazdca k tomu, aby sa prispôsobil parametrom daného motocykla, na rozdiel od vytvorenia optimálnej jazdeckej pozície pre jazdec a výberu bicykla, ktorý skutočne padne.

 

Čo robí dynamické prispôsobenie systému GURU Fit jedinečné v porovnaní s inými dynamickými metódami?
Systém GURU Fit System ™ je jediný systém, ktorý poskytuje cyklistom skutočne „dynamickú“ šancu. GURU Dynamic Fit Unit ™ (DFU ™) je jediný kompletne počítačom automatizovaný fit bicykel – ktorý prináša presné a bezproblémové nastavenia, ktoré môžete cítiť okamžite. Iné fit bicykle vyžadujú ťažké ručné nastavenia počas fit sedenia – spomaľuje proces montáže a znižuje vašu schopnosť rozpoznať rozdiely v jednotlivých jazdných pozíciách. Revolučný softvér spoločnosti GURU dokáže zachytiť neobmedzené jazdné polohy, ktoré môžete porovnávať – umožňujú vám jednoducho a pohodlne prepínať medzi jazdnými pozíciami na príkaz, aby ste zaistili, že vyberiete najlepšiu možnú pozíciu jazdy. Tieto porovnania polohy jazdy sú zosilnené neohraničeným rozsahom pohybu DFU ™, ktorý dokáže kopírovať nekonečné množstvo jazdných polôh a geometrie bicyklov, ktoré vám pomôžu nájsť perfektný bicykel.