O nás

Špecializujem sa na optimálne nastavenie posedu a zvýšenie vášho výkonu správnym nastavením posedu na bicykli.

Dlhoročná prax, absolvovanie rôznych špeciálnych školení a samozrejme skúsenosti pri bikefitingu s tými najlepšími cyklistami ako aj s tými, ktorí mali veľké bolesti  s bicyklom len začínali a cyklistika ich dolsova bolela zo mňa urobili špecialistu pre „vaše pohodlie“. Cyklistika nemá bolieť ale má spôsobovať radosť. Správne a zoptimalizované nastavenie je pre každú disciplínu špecifické a v tomto sa snažím byť najlepší. Vďaka skúsenostiam z pretekov a spolupráce so Slovenskou ale aj svetovou špičkou sa na mňa obracia stále viac a viac ľudí, ktorí si chcú cyklistiku užívať ale aj takých, ktorí chcú v cyklistike pretekať.

 

Výberom bicykla to u nás iba začína. Toto motto odrzkadľuje všetko čo robím…

Veľká ponuka značiek bicyklov, komponentov, kolies a milión iných doplnkov sa na vás rútia z každej strany a neviete čo je pre vás to pravé. Z tohto dôvodu som sa rozhodol byť vašim cyklistickým agentom a poradiť, či už pri výbere bicykla, jeho správnej veľkosti, správnom nastavení, ale aj pri voľbe správnych komponentov, ktoré budú pre vás a vaše potreby tie najideálnejšie (nie vždy je najlepšie to čo sa jazdí v TOUR). A vy sa preto budete pri svojich cyklo výjazdoch cítiť vždy pohodlne.

 

Viliam Boor – zakladateľ

Športu sa venujem od malička, či už to bol futbal, vodné športy alebo atletika v škole. Bicykle boli vždy mojou vášňou. Dokonca som si vyrobil vlastný cyklotrial bicykel na ktorom som sa zúčastňoval na pretekoch a pravidelne na ňom trénoval. Následné zranenie mi však nedovolili v cyklotriale pokračovať ďalej.

Venoval som sa preto posilňovaniu, hasičskému športu a samozrejme cyklistike, ale už iba cestnej. Následne som mojou vášňou stal  triatlon, ktorému sa stále aktívne venujem. Pravidelne sa zúčastňujem Slovenského triatlonového pohára ako aj rôznych iných pretekov v triatlone mimo Slovesnkú republiku.

Vďaka mojim bohatým skúsenostiam s bicykovaním a bicyklami som už pomohol nie jednému cyklistovi na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Starať sa o vás a vaše bicykle ma baví najviac zo všetkého.

Rád vás stretnem na ceste.
Viliam Boor

string(3431) ""