O nás

CykloAgent je hlavne pre všetkých cyklistov a triatlonistov, ktorí sa cyklistike venujú už dlho, ale aj pre tých, ktorí ešte len v cyklistike začínajú.

Veľká ponuka značiek bicyklov, komponentov, kolies a milión iných doplnkov sa na vás rútia z každej strany a neviete čo je pre vás to pravé. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli byť vašim cyklistickým agentom a poradiť, či už pri výbere bicykla, jeho správnej veľkosti, správnom nastavení, ale aj pri voľbe správnych komponentov, ktoré budú pre vás a vaše potreby tie najideálnejšie (nie vždy je najlepšie to čo sa jazdí v TOUR). A vy sa preto budete pri svojich cyklo výjazdoch cítiť vždy pohodlne.

Výberom bicykla to u nás iba začína. Presne toto motto odrzkadľuje všetko čo robíme…

Vy si vyberiete bicykel a následne sa začne krásny kolobeh okolo vás a vášho bicykla. Meranie, nastavenie a nakoniec to najlepšie – jazdenie na vysnívanom bicykli.

 

Viliam Boor – zakladateľ

Športu sa venujem od malička, či už to bol futbal, vodné športy alebo atletika v škole. Bicykle boli vždy mojou vášňou. Dokonca som si vyrobil vlastný cyklotrial bicykel na ktorom som sa zúčastňoval na pretekoch a pravidelne na ňom trénoval. Následné zranenie mi však nedovolili v cyklotriale pokračovať ďalej.

Venoval som sa preto posilňovaniu, hasičskému športu a samozrejme cyklistike, ale už iba cestnej. Následne som sa zaľúbil do triatlonu, ktorému sa stále aktívne venujem. Pravidelne sa zúčastňujem Slovenského triatlonového pohára ako aj rôznych iných pretekov v triatlone mimo Slovesnkú republiku.

Vďaka mojim bohatým skúsenostiam s bicykovaním a bicyklami som už pomohol nie jednému cyklistovi na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Starať sa o vás a vaše bicykle ma baví najviac zo všetkého. Táto moja vášeň okorenená zmyslom pre detail a precíznosť následne vykúzli také bicykle, aké môžete vidieť v našej galérii. Či už sú to lacnejšie bicykle, na ktorých sa cítite pohodlne alebo zákazkové UNIKÁTY, ktoré tažko niekde inde na svete nájdete.

Rád vás stretnem na ceste.
Viliam Boor

string(3431) ""