O nás

CykloAgent je hlavne pre všetkých cyklistov a triatlonistov, ktorí sa cyklistike venujú už dlho, ale aj pre tých, ktorí ešte len v cyklistike začínajú.

Veľká ponuka značiek bicyklov, komponentov, kolies a milión iných doplnkov sa na vás rútia z každej strany a neviete čo je pre vás to pravé. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli byť vašim cyklistickým agentom a poradiť, či už pri výbere bicykla, jeho správnej veľkosti, správnom nastavení, ale aj pri voľbe správnych komponentov, ktoré budú pre vás a vaše potreby tie najideálnejšie (nie vždy je najlepšie to čo sa jazdí v TOUR). A vy sa preto budete pri svojich cyklo výjazdoch cítiť vždy pohodlne.

Výberom bicykla to u nás iba začína. Presne toto motto odrzkadľuje všetko čo robíme…

Vy si vyberiete bicykel a následne sa začne krásny kolobeh okolo vás a vášho bicykla. Meranie, nastavenie a nakoniec to najlepšie – jazdenie na vysnívanom bicykli.

 

Viliam Boor – zakladateľ

Športu sa venujem od malička, či už to bol futbal, vodné športy alebo atletika v škole. Bicykle boli vždy mojou vášňou. Dokonca som si vyrobil vlastný cyklotrial bicykel na ktorom som sa zúčastňoval na pretekoch a pravidelne na ňom trénoval. Následné zranenie mi však nedovolili v cyklotriale pokračovať ďalej.

Venoval som sa preto posilňovaniu, hasičskému športu a samozrejme cyklistike, ale už iba cestnej. Následne som sa zaľúbil do triatlonu, ktorému sa stále aktívne venujem. Pravidelne sa zúčastňujem Slovenského triatlonového pohára ako aj rôznych iných pretekov v triatlone mimo Slovesnkú republiku.

Vďaka mojim bohatým skúsenostiam s bicykovaním a bicyklami som už pomohol nie jednému cyklistovi na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Starať sa o Vás a Vaše bicykle ma baví najviac zo všetkého. Táto moja vášeň okorenená zmyslom pre detail a precíznosť následne vykúzli také bicykle, aké môžete vidieť v našej galérii. Či už sú to lacnejšie bicykle, na ktorých sa cítite pohodlne alebo zákazkové UNIKÁTY, ktoré tažko niekde inde na svete nájdete.

Rád Vás stretnem na ceste. Viliam Boor