Skúsenosť

Ako GURU FIT SYSTEM ™ funguje ?
Objavte svoju dokonalú cestu

GURU Fit System umožňuje jazdcom všetkých vekových skupín a úrovní jazdenia aby našli svoj perfektný bike a svoju ideálnu pozíciu. Je to jediný systém na svete, ktorý umožňuje skúšať rôzne pozície bez potreby zosadávania, resp. ručných nastavovaní. Tento bike fitting funguje veľmi rýchlo a presne.

Zákazník tak získa:
– možnosť vyskúšať si bicykle/e-bicykle popredných svetových značiek a zistiť ako mu sedí ich geometria
– vyskúšať a vybrať si rôzne veľkosti bicyklov
– konzultovať výber rámu a veľkosti pred kúpou
– doladiť pozíciu už na existujúcom bicykle (presné parametre bicykla vieme zadať priamo do stroja)
– vytvoriť si svoju ideálnu jazdnú pozíciu bez ohľadu na obmedzenia bicyklov (čo znamená spríjemnenie jazdy, eliminácia bolesti, zníženie rizika úrazu, zvýšenie výkonu)

Dokonalé nastavenie Vašej jazdy
Každý jazdecký štýl, akýkoľvek bicykel, akákoľvek značka

Ukončite svoju jazdu s úsmevom

Nezáleží na tom, či sa vám páči neformálna víkendová jazda, Gran Fondo alebo centrum mesta Crit, modul GURU Vám pomôže nájsť pozíciu nôh pre akýkoľvek výlet na asfalte. GURU zabezpečí tú najlepšiu pozíciu na jazdenie, aby ste maximalizovali pohodlie a účinnosť vašich dobrodružstiev na cestách.

Sedlo

Fizik Arione sedlo

Riadidlá

Zipp SL-70 Handlebar

Vložka do topánok

Aline Insole

Určite kde cesta končí

Už nie je vyhradená len pre cestujúcich a triatlonistov, GURU je hrdý na to, že predstavuje prvé komplexné horské bicykle. Modul GURU mountain fit Vám umožňuje porovnať rôzne veľkosti bicyklov a nastavenia kokpitu predtým, než nastúpite na trasu.

Sedlo

Fizik Gobi sedlo

Riadidlá

Truvativ Riser Handlebar

Vložka do topánok

Aline Insole

Ukážte svoje výsledky

Využitím čo najviac z vášho kross bicykla si vyžaduje viac ako jednoduchú úpravu vašej pozície na ceste – to je dôvod, prečo GURU vyvinul prvý kompletný cyklokrosový fit modul. Skôr než sa pokúsite prekonať prvú časť piesku, bahna alebo strmé stúpanie, Vám modul GURU zabezpečí perfektnú polohu pre ten najlepší cyklokros zážitok.

Sedlo

Fizik Tundra sedlo

Riadidlá

Zipp SL-80 Handlebar

Vložka do topánok

Aline Insole

Rezervuj si miesto do Kona

Určený pre rýchlosť, modul GURU triatlon/time trial fit  optimalizuje vašu aero pozíciu, aby vás udržal nízkych a rýchlych na akomkoľvek kurze. Z miestneho šprintového triku, ktorý vyzdvihne vaše prvé TT, vaše GURU fit udrží nohy pripravené na run a poskytne maximálny výkon.

Sedlo

Fizik Tritone sedlo

Riadidlá

Zipp Vuka kĺbová tyč s rozšírením S-Bend

Vložka do topánok

Aline Insole

Jedinečný relax

Správne prispôsobenie je nevyhnutné pre maximálne využitie vášho bicykla – aj pre mestských cyklistov. Modul GURU recreation fit je určený pre rekreáciu, ktorý vám pomôže vybrať si ten najlepší bicykel na prechádzanie centra alebo jazdu okolo parku.

Sedlo

Selle Royal Respiro sedlo

Riadidlá

Truvativ Riser

Vložka do topánok

Aline Insole
Otázky ?
Ako sa GURU Fit System od seba odlišuje od iných vhodných nástrojov / metód?

Na rozdiel od iných nástrojov GURU Fit System ™ je jediným systémom, ktorý je v súčasnosti k dispozícii – vytváranie precízneho prístupu k bicyklovaniu, ktorý je vybavený jednou konzistentnou metodikou (protokol FIST fit) spárovaným s nástrojom Ultimate Fit (DFU ™), ktorý je vybavený revolučným softvérom na poskytovanie prispôsobených výsledkov pre všetkých cyklistov (cestné, horské, cyklokrosové, triatlonové a rekreačné). Okrem toho je GURU Fit System ™ jediným systémom, ktorý vám umožňuje optimalizovať vašu jazdu na mnohých bicykloch v našom virtuálnom Warehouse ™ (modul Bike Finder ™) – a zároveň poskytuje maximálnu optimalizáciu výkonu vďaka snímaniu pohybu v reálnom čase analýza a Virtual Ride ™ (modul Optimization ™). Existuje veľa nástrojov a protokolov, ktoré sa dajú nájsť v celom motocyklovom priemysle – ale GURU prináša jediný komplexný systémový prístup k bicyklovaniu, ktorý vám poskytne najlepšie skúsenosti s bicyklovaním.

Systém GURU Fit System vyzerá tak, ako je postavený pre vážnych cyklistov - ako je systém GURU Fit System prínosný pre bežných jazdcov?

Zatiaľ čo GURU Fit System ™ sa môže javiť ako stroj vesmírneho veku, ktorý je navrhnutý výlučne pre cyklistov serióznosti holenia nohy, GURU Fit System ™ je v skutočnosti jediný fit systém, ktorý ponúka komplexné, presné fit fit moduly pre akékoľvek cyklista. Ostatné fit systémy sú navrhnuté výlučne na optimalizáciu jazdných polôh pre kolesá Road a Triathlon / Time Trial – a GURU Fit System ™ je jediný systém, ktorý dokáže poskytnúť najpresnejšie a najpodrobnejšie bicykle vhodné pre jazdcov na cestách, triatlonoch, bicykloch, horách a rekreáciu , Takže bez ohľadu na to, či jazdíte na promenáde alebo na strmom chodníku, GURU Fit System ™ môže ktokoľvek nájsť perfektný bicykel tak, aby vyhovoval vašim jazdným preferenciám.

Montáž na horských bicykloch je k dispozícii v systéme GURU Fit System - môžu horskí cyklisti využívať vhodnú jazdu na bicykli rovnakým spôsobom ako cyklisti?

Rozhodne! Rovnako ako cestujúci cestnej premávky hľadajú dokonalú rovnováhu pohodlia a efektivity na svojich kolesách, horskí cyklisti požadujú rovnakú úroveň presnej úpravy a dolaďovania svojej jazdeckej pozície, aby sa dostali do diaľky predtým, než narazia na chodník. Horskí cyklisti si zaslúžia viac ako obvyklé “vyzeráte ako médium” alebo “ako sa cíti?” pokiaľ ide o správne nasadenie. Modul GURU Fit System ™ Mountain Mount umožňuje jazdecom vyskúšať jednotlivé veľkosti a nastavenia kabíny, skôr než sa pneumatiky znečistia. Okrem toho funkcia naklonenia / poklesu jednotky GURU Dynamic Fit Unit ™ (DFU ™) umožňuje jazdcom vyskúšať si pozície podľa zmien v teréne – a pri použití simulácie s 18% gradientom bude mať pocit, že jazdíte (alebo dole) nejaký vážny terén! Takže namiesto hádania, ak ste stredné alebo veľké, GURU Fit System ™ umožňuje horským cyklistom skutočne nájsť ten najlepší bicykel, ktorý zodpovedá ich jazdnému štýlu.

Ako sa odlišuje dynamické prispôsobenie od ostatných metód?

Proces dynamického uchytenia je podrobný prístup k bicyklovaniu – ten, ktorý zahŕňa individuálne prispôsobenie vašej jazdeckej pozície, zatiaľ čo pedál na bicykli. Tento proces zabezpečuje, že každá zmena, ktorá sa urobí vo vašej jazdeckej pozícii, môže byť presne analyzovaná montérom a potvrdená jazdcom. Navyše, dynamické prispôsobenie vám umožňuje vytvoriť optimálnu pozíciu jazdy pre vaše potreby, na rozdiel od manipulácie s vašim fit pre splnenie parametrov konkrétneho motocykla. Bežné statické zásahy zahŕňajú umiestnenie daného bicykla na stacionárneho trénera. Tým sa eliminuje možnosť prechádzať individuálne zmeny polohy jazdy pri šliapaní – a takisto prinúti jazdca k tomu, aby sa prispôsobil parametrom daného motocykla, na rozdiel od vytvorenia optimálnej jazdeckej pozície pre jazdec a výberu bicykla, ktorý skutočne padne.

Čo robí dynamické prispôsobenie systému GURU Fit jedinečné v porovnaní s inými dynamickými metódami?

Systém GURU Fit System ™ je jediný systém, ktorý poskytuje cyklistom skutočne “dynamickú” šancu. GURU Dynamic Fit Unit ™ (DFU ™) je jediný kompletne počítačom automatizovaný fit bicykel – ktorý prináša presné a bezproblémové nastavenia, ktoré môžete cítiť okamžite. Iné fit bicykle vyžadujú ťažké ručné nastavenia počas fit sedenia – spomaľuje proces montáže a znižuje vašu schopnosť rozpoznať rozdiely v jednotlivých jazdných pozíciách. Revolučný softvér spoločnosti GURU dokáže zachytiť neobmedzené jazdné polohy, ktoré môžete porovnávať – umožňujú vám jednoducho a pohodlne prepínať medzi jazdnými pozíciami na príkaz, aby ste zaistili, že vyberiete najlepšiu možnú pozíciu jazdy. Tieto porovnania polohy jazdy sú zosilnené neohraničeným rozsahom pohybu DFU ™, ktorý dokáže kopírovať nekonečné množstvo jazdných polôh a geometrie bicyklov, ktoré vám pomôžu nájsť perfektný bicykel.